טיפול הפוריות

החלטה על טיפול הפוריות ובחירת מסלול הטיפול נעשית בשיתוף עם הרופא המטפל ביחידת ההפריה בבית החולים הדסה.
לתיאום פגישה יש לפנות ליחידת ההפריה החוץ גופית במרכז הרפואי הדסה. לחצו כאן לקישור – ליחידת ההפריה בהדסה.

תרומת ביצית

לאחר שהחלטת על רצונך בתרומת ביצית, תיפגשי עם רופא מומחה פוריות בהדסה ותוצמד לך אחות אישית שתלווה אותך לאורך כל הטיפול ותהיה זמינה לשאלותיך.
למידע כללי על הטיפול וההכנות הרפואיות, לחצי כאן.
מרפאת רפרופיט מתחייבת כי תרומת הביציות תכלול לפחות שש בציות ולפחות שני עוברים באיכות גבוהה להחזרה לרחם במועד ההחזרה.
האחות המלווה תיצור איתך קשר ותבשר לכם על מספר ההפריות שהושגו עבורך. שלושה ימים לאחר תחילת תהליך ההפריה במעבדה תטוסי להחזרת העוברים בחו"ל. אחד מרופאי תוכנית תרומת ביצית בהדסה מצטרף לכל קבוצת נוסעות. לפני ההחזרה יוצגו בפניך את מספר העוברים שנוצרו עבורך ואת איכותם, ויחד תחליטו על מספר העוברים להחזרה.
לאחר מספר שעות של מנוחה, תשוחררי ותוכלי לטוס בחזרה לארץ באותו יום או למחרת.

בחירת התורמת

בחירת התורמת נעשית ע"י צוות מרפאת רפרופיט על פי כללים בין-לאומיים ובהתאם לדרישות משרד הבריאות הישראלי והצ'כי. הבדיקות שאותן עוברת התורמת כוללות בדיקות רפואיות, גנטיות, פסיכולוגיות ותשאול קפדני על מנת לשלול היסטוריית מחלות או פגמים גנטיים העוברים בתורשה במשפחתה.
לאחר שהתורמת עוברת את סידרת הבדיקות ונמצאת מתאימה היא מוצעת למטופלת, הביציות מכל תורמת מתחלקת בין שתי מטופלות נתרמות. ישנה אפשרות לתאם עבורך תורמת שכל בציותיה ייועדו לנתרמת אחת.
התרומה הינה אנונימית, אבל יימסרו לך פרטים על אודותיה, ביניהם: שנת לידה (גיל מרבי 33), צבע עיניים, צבע עור וצבע שיער, גובה, משקל, השכלה ותחביבים.

העברת עוברים מוקפאים לארץ

העברת העוברים המוקפאים מהמרפאה הצ'כית לישראל, לשם החזרתם למטופלת אושרה ע"י משרד הבריאות של ישראל וצ'כיה ומבוצעת על ידי חברת שילוח המתמחה במשלוחים מסוג זה. לא ניתן להבטיח שרידות אחרי ההפשרה או הריון מעוברים מוקפאים.
לצורך ההעברה נדרשת הסכמה בכתב, מאושרת ע"י נוטריון ותשלום עבור המשלוח.
החזרת העוברים המוקפאים תבוצע בהדסה ע"י רופא פוריות מקבוצת רופאי תוכנית תרומת ביצית.
על פרוצדורת החזרת העוברים בארץ ניתן לקבל (על פי זכאות) התחייבות מקופ"ח עבור החזרת העוברים לרחם המתבצעת ביחידת הפוריות בבתי החולים של הדסה.
במקרים חריגים תאושר המשך אחסנת העוברים המוקפאים עבורך במרפאת רפרופיט למשך ארבעה עשר חודשים ללא תשלום נוסף לאחר מועד הטיפול. ניתן להמשיך ולאחסן את העוברים הקפואים תמורת תשלום נוסף של 200 אירו לכל שנת הקפאה נוספת.

כתיבת תגובה